Zu den Hauptinhalten springen

Tým společnosti MOESCHTER Group

Tým společnosti MOESCHTER Group v jejím sídle v Dortmundu se představuje...

Přejděte kurzorem dolů a seznamte se s naším týmem. Alternativně můžete využít odkazy pro přímé zobrazení jednotlivých oddělení.

Vedení společnosti

Georgios Kabitoglou

Jednatel společnosti / CEO

Telefon: +49 (0) 231 / 9250 00-540

E-mail: g.kabitoglou@moeschter-group.com

Zákaznický servis

Patrick Mlynek

Vedoucí zákaznické podpory

Telefon: +49 231 9250 00-341

E-mail: p.mlynek@doceram.com

Lukas Nowak

Zákaznický servis

Telefon: +49 231 92 50 00 - 964

E-mail: l.nowak@dotherm.com

Kathrin Quick

Account Manager

Telefon: +49 231 92 50 00 - 914

Mail: k.quick@doceram.com

Armin Kriesch

Zákaznický servis

Telefon: +49 231 92 50 00 - 353

E-mail: a.kriesch@doceram.com

Athanasios Touloupis

Zákaznický servis

Telefon: +49 231 92 50 00 - 247

E-mail: a.touloupis@doceram.com

Management objednávek

Reinhard Bohn

Vedoucí správy objednávek

Telefon: +49 231 9250 00-270

E-mail: r.bohn@doceram.com

Alexandra Friebe

Zástupce vedoucího managementu objednávek

Telefon: +49 231 92 50 00 - 210

E-mail: a.friebe@dotherm.com

Shane Kjamili

Management objednávek společnosti DOCERAM

Telefon: +49 231 92 50 00 - 958

E-mail: s.kjamili@doceram.com

Nadine Fox

Management objednávek společnosti DOCERAM

Telefon: +49 231 92 50 00 - 560

E-mail: n.fox@doceram.com

Ann-Kathrin Lindner

Management objednávek společnosti DOTHERM

 

Telefon: +49 231 92 50 00 - 962

E-mail: a.lindner@dotherm.com

Dagmar Langes

Management objednávek společnosti DOTHERM

Telefon: +49 231 92 50 00 - 241

E-mail: d.langes@dotherm.com

Sandra Riehl

Management objednávek společnosti ISOCOS

Telefon: +49 231 92 50 00 - 313

E-mail: s.riehl@isocos.com

Merita Pezic

Management objednávek společnosti DOCERAM

Telefon: +49 231 92 50 00 - 246

E-mail: m.pezic@doceram.com

Evelin Fischer

Management objednávek společnosti DOTHERM

Telefon: +49 231 92 50 00 - 581

E-mail: e.fischer@dotherm.com

Filomena Fazio

Management objednávek společnosti DOTHERM

Telefon: +49 231 92 50 00 - 245

E-mail: f.fazio@dotherm.com

Edon Pajaziti

Management objednávek společnosti DOTHERM

Telefon: +49 231 92 50 00 - 269

E-mail: e.pajaziti@dotherm.com

Christiane Donndorf

Management objednávek společnosti DOCERAM

Telefon: +49 231 92 50 00 - 947

E-mail: c.donndorf@doceram.com

Aplikační technika & Business Development

Christian Dümpelmann

Aplikační technika společnosti DOCERAM

Telefon: +49 (0) 231 / 9250 00 - 850

E-mail: c.duempelmann@doceram.com

Manuel Zimmerers

Aplikační technika společnosti DOCERAM

Telefon: +49 (0) 231 / 9250 00 -957

E-mail: m.zimmerers@doceram.com

Tým obchodních zástupců

Philipp Froese

Obchodní zástupce společnosti DOCERAM

Telefon: +49 (0) 231 / 9250 25-949

E-mail: p.froese@doceram.com

Konstantin Lümmer

Obchodní zástupce společnosti DOTHERM & ISOCOS

Telefon: +49 (0) 231 / 9250 00-243

E-mail: k.luemmer@dotherm.com

Günther Zerna

Obchodní zástupce společnosti ISOCOS

Telefon: +49 (0) 231 / 9250 00-242

E-mail: g.zerna@isocos.com

Jens Cremer

Key Account Manager Automotive DOCERAM

Telefon: +49 231 / 9250 00-965

E-mail: j.cremer@doceram.com

René Wendt

Inženýr prodeje společnosti DOCERAM

Telefon: +49 (0) 152 340 251 51

E-mail: r.wendt@doceram.com

Výroba a zajištění kvality

Markus Gottschalk

Vedoucí výroby společnosti DOCERAM

Telefon: +49 231 9250 00-730

E-mail: m.gottschalk@doceram.com

Matthias Goeke

Vedoucí zajištění kvality

Telefon: +49 231 9250 00-910

E-mail: m.goeke@moeschter-group.com

Markus Füllgraf

Vedoucí vzdělávání (výroba)

Telefon: +49 231 9250 00-840

E-mail: m.fuellgraf@dotherm.com